Burun Estetiği Öncesi ve Sonrası

Burun Estetiği Öncesi ve Sonrası

 

Burun Estetiği Öncesi ve Sonrası Estetik burun ameliyatları diyince bunu bir bütün olarak düşünmek lazım çünkü burun fonksiyonu olan bir organ aynı zamanda nefes almamızada yarıyor.

Yüzü tamamlayan yüzün bütün güzelliğini ortaya çıkaran bir organ.

Eğer burununuz dikkat çekici bir şekilde büyükse yada eğikse yada buna benzer problemleriniz varsa yüzünüzdeki güzel olan diğer bölgeleride bozmaya başlıyor çünkü yüzün bir armonisi bir bütünlüğü var.

Burun estetiği ameliyatlarını yaparken ilk önce ameliyatı planlamanız gerekiyor. Sonra hastanın önden ,üsten , yandan burun fotoğrafları çekilip daha sonra hastayla beraberplanlama yapılır.Burun nekadar kaldırılıcak , burun açısı kıvrımı nasıl olucak bunları hastaya ameliyat. öncesinde hastaya detaylı bir şekilde anlatılır.

Bu arada önemli olan ameliyata girerken bir ameliyat planınızın olması ve hedeflenen burun görüntüsüne ulaşmak için analizinizi iyi yapmaktır.Burun estetiğini yaparken de kullanıcağınız tekniklerde çok önemli. Eskiden yapılan burun estetiği ameliyatlarında belli şeyler yapılırdı.

Genellikle burun küçültülüyordu ve buruna şekil verilmeye çalışılıyordu.artık estetik cerrahi teknolojisinde bunları aştık. Burunda planlanan her şeyi yapabiliyoruz.Tabi bunun birebir garantisi olacak diye bir şey yok ama hemen hemen planlandığı doğruda gidermeliyatların sonucu.

 

Yaptığımız en önemli şeylerden bir tanesi burun ameliyatlarında doğallığı koruyabilmek.Ben buna çok inanıyorum ve benim açımdan başarılı bir burun estetiği en doğal görünen estetik olduğu anlaşılmayan bir burun ameliyatıdır.

2 SORU CEVAPLANDI!

OP.DR. FATiH DAĞDELEN SORULARINIZI CEVAPLIYOR !

SIZDE SORUNUZU BiZE iLETiN HEMEN CEVAPLAYALIM!

  1. Yasin ****OP.DR.FATIH DAGDELEN SORU:

    8 ay önce burun ameliyatı oldum.Nefes alamıyorum geceleri aşırı horlama ve ağzımdan nefes aldığım ve çalışmış olduğum iş yeri tozlu ortam olduğu için enfeksiyon kaptığımdan sürekli hasta oluyordum.Çok şükür ameliyatdan sonra bu tür şikayetlerim kalmadı.Ameliyat olacaklara burdan sesleniyorum sağlık probleminiz varsa beklemeyin ben 10 senedir cekiyordum şimdi çok rahatım herkese geçmiş olsun.Tüm hastane ekibine teşşekkür ederim ilgi ve alakaya.
    Yasin DERELİ / AVUSTURYA

  2. MUSTAFA ****OP.DR.FATIH DAGDELEN SORU:

    Boğazımdaki ağrı sebebiyle K.B.B uzmanına başvurdum.Bana burun kemiğimin eğri olduğunu yanlız dıştan belli olmadığını söyledi.Burun kemiğinin eğri olmasından dolayı burnumum sağ tarafının %80 tıkalı olduğunu söyledi.Bunun için amaliyat olup burnunu açtırmalısın yoksa boğaz hastalıklarından kurtulamazsın dedi.Bende bu amaliyatla birlikte küçük bir estetik geçirmek istiyorum ama haklı olarak endişelerim var.Bana yardımcı olursanız sevinirim.

OP.DR. FATiH DAĞDELEN SORULARINIZI CEVAPLIYOR !

SIZDE SORUNUZU BiZE iLETiN HEMEN CEVAPLAYALIM!